КАРАЛЕСС – компанія заснована в 2004 році. Головна діяльність полягає в оптовій торгівлі інгредієнтами для харчової промисловості, зокрема заквасочними культурами для виробництва сирів та кисломолочних продуктів. Також ми поставляємо технологічне обладнання та надаємо технологічну підтримку виробникам та приватним підприємствам, які працюють у молочному секторі, а також надаєм необхідну інформацію і досвід щодо використання нашої продукції.

З 2005 року ми є ексклюзивним дистриб’ютором в Україні заквасочних культур для молочної промисловості, вироблених італійською компанією BIOCHEM srl – Центр з дослідження і розвитку біохімії в Італії. В асортимент продуктів, що імпортуються для Українського ринку входять молочні заквасочні культури для твердих, напівтвердих, м’яких сирів, а також кисломолочних продуктів – кефіру, йогурту, сметани, ряжанки тощо.

Також ми постачаємо інші компоненти, такі як високоякісний рідкий та сухий молокозгортальний фермент для виробництва сирів.

Щороку ми докладаємо всіх зусиль у завоюванні українського ринку, незалежно від економічної ситуації в країні. Ми беремо активну участь в ярмарках і виставках України, де все більша кількість нових покупців можуть відвідати наш стенд і отримати більше інформації про наші продукти.

ЗАМОВИТИ ОБЛАДНАННЯ

colimatic-logo

Colimatic – термоформувальні машини

Logo-112

Pentavac – термоформувальні машини

logo

Comat – термоформувальні машини